Контрольний матч. "Дніпро-1" – "Аль-Наср" (ОАЕ) 0:0. Плюс чи мінус

Денис Руденко, Footboom

"Дніпро-1" – "Аль-Наср" (Дубай, ОАЕ) 0:0

"Дніпро-1": Рибак (Кінарейкін,60), Картушов (Бузанелло,60), Адамюк (Логінов,46), Сваток (Порох,60), Лучкевич, Сарапій (Матюшенко,60), Рубчинський, Піхальонок (Бабенко,46), Лебедєв (Соловйов,60), Назаренко (Кононов,60), Довбик (Громов,60).

Запасні: Юрчук, Чоботенко, Когут, Горбунов,

"Аль-Наср": Альтамімі, Фаузі, Лукас, Ліма, Хамад, Тарік, Тозе, Мехді, Хаза, Менус, Кайке. 2 тайм: Адель, Омран, Ягу, Арі, Омар, Джалаль, Коджо, Хусейн, Джона, Салім, Айдар.

"Дніпро-1" на зборі в Словенії зіграв контрольний матч з "Аль-Насром". Дніпряни так і не спромоглися вразити ворота суперника, який після перерви зробив повну ротацію складу. Українська команда провела чимало замін з 60-ї хвилини, хоча, той же Лучкевич відіграв всі 90 хвилин. В результаті – 0:0.