Контрольний матч. "Зоря" - "Желєзнічар" (Сербія) 4:1. Алібеков в ударі

Фото - Денис Руденко, Footboom

"Зоря" - "Желєзнічар" (Сербія) 4:1

Голи: Алібеков 33, 63, Алефіренко 61, Нагнойний 68 - 45.

"Зоря": Антон Жилкін (Олександр Сапутін, 46), Абдулла Абдуллаєв, Даниїл Алефіренко, Ахмед Алібеков, Назар Байрук, Валерій Дубко, Максим Хлань, Денис Нагнойний, Даніл Скорко (Юрій Тлумак, 46), Максим Сміян (Владислав Кочергін, 81). Ігор Снурніцин.

"Зоря" сьогодні, 16 лютого зіграла перший з двох контрольних матчів на протязі дня. Суперником став сербський "Желєзнічар", інформує пресслужба клубу.

На 33-й хвилині рахунок було відкрито. Гарний розіграш стандарту, подача, удар Ахмеда Алібекова - 1:0. Результативну передачу на свій рахунок записав Максим Хлань. Проте за кілька секунд до свистка на перерву суперник відновив паритет у матчі.

На 61-й хвилині "Зоря" знову вийшла вперед. Бездоганна комбінація завершилася ударом Даниїла Алефіренка. Через дві хвилини Алібеков оформив дубль, а Максим Хлань записав на свій рахунок другий асист. На 68-й хвилині рахунок став розгромним. Цього разу до атаки підключився Денис Нагнойний і не залишив жодних шансів голкіперу – 4:1.

Нагадаэмо, о 16:30 "Зоря" проведе другий спаринг - з "Бунедкором".