Руслан Костишин: "Важка гра, до гола, типова для нашого чемпіонату"

862 30.07 2021   23:33
Фото - "Днепр-1"

Головний тренер "Колоса" Руслан Костишин прокоментував домашню перемогу над "Металістом-1925" у 2-му турі Vbet Ліги (1:0).

"Складний матч. Початок чемпіонату в принципі завжди сам по собі складний. Десь позначився фізичний стан, ми не готувалися до початку чемпіонату.

Хлопці важкувато виглядають. Ми домовлялися з ними пресингувати вчора, але на таких швидкостях це не робиться. Перші 20 хвилин у "Металіста 1925" виходило вийти з-під пресингу, через що в нас траплялися провали.

Потім гра вирівнялася, але з моментами були проблеми. Важка гра, до гола. У другому таймі грали якісніше, але не сказати, що ми створили багато моментів.

Могли забити ще, коли суперник відкрився. Типова гра нашого чемпіонату", - сказав Костишин в ефірі телеканалів "Футбол".