"Колос" в контрольних матчах програв "Лівому берегу" та "Рубікону"

847 04.07 2021   12:15
Официальный сайт "Колоса"

"Колос" – "Рубікон" (Київ) 0:2

Голи: Могіль 63, Пилипенко, 87.

"Колос". 1 тайм: Маханьков, Матіа, Чорноморець, Гавриш (к), Петров, Богданов, Мілько, Ільїн, Мамаду, Костишин (Сенько, 31), Лисенко; 2 тайм: Кучеренко, Літвінов, Ставничий, Малакі, Новак, Альваро, Задоя (к), Сорокін, Салабай, Сітчінава, ГНП.

"Колос" продовжує підготовку до нового сезону в Бучі. Команда з Ковалівки на протязі двох днів провела два спаринги. Спочатку підопічні Костишина зіграли колективом другої ліги - "Рубікон" (Київ). У першому таймі голів забито не було, а от у другій половині гри супернику вдалося двічі вразити ворота ковалівців. В середині тайму це зробив Євген Могіль, а на останніх хвилинах другий м’яч провів Артем Пилипенко.

"Колос" – "Лівий Берег" (Київ) 0:1

Гол: Запорожан, 15.

"Колос". 1 тайм: Волинець, Новак, Золотов, Гавриш (к), Задоя, Костишин, Богданов, Салабай, Данфа, ГНП, ГНП; 2 тайм: Фесюн, Петров, Чорноморець, Ставничий, Матіа, Мілько (Літвінов, 65), Сорокін, Альваро, Сенько, Лисенко, ГНП.

Другим суперником "Колоса" стала команда "Лівий Берег". На 15-й хвилині Запорожану вдався красивий дальній удар, врятувати після якого свою команду Євгеній Волинець був безсилий. А от ковалівцям свої нечисленні моменті, реалізувати не вдалось, як підсумок поразка – 0:1.

Наступний спаринг "Колос" зіграє також в Ковалівці - проти "Олександрії" (7 липня).