Товариський матч. "Інгулець" - "Арись" (Казахстан) 2:0. Розпочав Мкомола

1459 08.02 2021   19:57
Фото - Facebook "Ингульца"

Сьогодні, 8 лютого, "Інгулець" провів свій черговий товариський матч на зимових турецьких зборах, інформує пресслужба клубу.

На цей раз суперником "Інгульця" став казахстанський клуб "Арись", який нещодавно об'єднався з клубами "Мактаарал" та "Киран" і змінив свою назву. Суперник, так само, як і "Інгулець", є дебютантом Прем'єр Ліги. В минулому сезоні цей клуб посів другу сходинку в турнірній таблиці першої ліги чемпіонату Казахстану.

Тож "Інгулець" впевнено переміг "Арись" з рахунком 2:0. На 72-й хвилині матчу чергова атака підопічних Лавриненка завершилася голом Оскара Мкомоли, а на останній хвилині новачок команди подвоїв переможний рахунок.