Товариський матч. "Олександрія" - "Македонія Гьорче Петров" 4:1

Фото - fco.com.ua

Товариський матч

"Олександрія" - "Македонія Гьорче Петров" (Скоп'є, Північна Македонія) 4:1

Голи: Третьяков 3, Новіков 24, Гречишкін 90, Сітало 90+1 - ? 48

Склад "Олександрії" у 1 таймі: Паньків, Мірошніченко, Самар, Мельник, Глоба, Калюжний, Дришлюк, Мишенко, Третьяков, Новіков, Петренко

Склад "Олександрії" у 2 таймі: Білик, Лучкевич, Мельник, Дубра, Бабогло, Вантух, Банада, Гречишкін, Ковалець, Шастал, Сітало

"Олександрія" вдало стартувала на зборі у Туреччині, розгромивши у контрольній зустрічі "Македонію Гьорче Петров". Вже на 3-й хвилині Максим Третьяков замкнув подачу з правого флангу.

Андрій Новіков на 24-й хвилині скористався проникаючою передачею в штрафний майданчик суперника, правою ногою підготував удар, а лівою холоднокровно пробив у дальній кут - 2:0.

У другому таймі македонці зуміли скоротити відставання, але на більше їх не вистачило. Під занавіс зустрічі "Олександрія" забила ще два голи.

На 90-й хвилині Дмитро Гречишкін вдало зіграв на підборі, після відскоку м'яча, потужно пробивши з лінії карного майданчика - 3:1. А через хвилину Сітало випередив захисника суперника і замкнув простріл з лівого флангу - 4:1.