Товариський матч. "Львів" – "Валмієра Гласс" 2:1. Друга поспіль перемога над латвійцями

1332 07.02 2020   21:00
ФК "Львов"

Контрольний матч

ПФК "Львів" – Валмієра Гласс – 2:1

Голи: Гравець на перегляді, Ходаковський

ПФК "Львів": Пеньков, Гончар, Кравчук, Клименчук, Нич, Бопесу, Шина, Жонотан, Велвес, Пернамбуко та два гравці на перегляді. У другому таймі виходили Алваро, Клименчук та Ходаковський.

Гравці професійного футбольного клубу "Львів" провели другий спаринг за один день. І в другому матчі "синьо-золоті леви" виявилися сильнішими за суперників.

Як і у першому матчі, протистояв львівські команді клуб з Латвії – "Валмієра Гласс". Та якщо у першому матчі львів’яни тричі забили до перерви, то цього разу перший тайм закінчився без забитих голів.

Вирвати перемогу вдалося у другому таймі. Спочатку львів’яни вийшли вперед завдяки голу гравця, який перебуває на перегляді. Однак суперникам вдалося зрівняти рахунок. Та Микита Ходаковський, який вийшов на заміну у другому таймі, приніс перемогу ПФК "Львів".