Товариський матч. "Олександрія" - "Пюнік" 5:2. Знову п’ятірка

2049 26.01 2020   18:47
Фото - Виктора Перегняка, FootBoom

"Олександрія" здобула впевнену перемогу над вірменським "Пюніком" з рахунком 5:2. Обидві команди розпочали гру активно, а вже на 11-й хвилині Денис Устименко відкрив рахунок. На 23 хвилині чергова атака олександрійців закінчується голом. Його автором стає Денис Безбородько — 2:0. На 29 хвилині вірменці скорочують відставання, завдяки автоголу Антона Шендріка — 2:1. До кінця першого тайму обидва клуби створюють по декілька небезпечних моментів біля воріт суперника.

На початку другого тайму "Олександрія" забиває третій гол. На 47 хвилині Тейшейра влучно пробиває в дальній від воротаря кут, перебуваючи в штрафному майданчику "Пюніка" — 3:1. На 59 хвилині Дмитра Шастала збивають в штрафному майданчику суперника. Пенальті. Пробиває Максим Третьяков — 4:1. На 68 хвилині гравець "Пюніка" Артак Едігарян скорочує відставання 4:2. Вже за декілька хвилин олександрійці знову відзначаються голом. Цього разу його автором став Артем Сітало — 5:2. Більше рахунок в цьому матчі не мінявся.

Це вже друга поспіль гра, де олександрійці забили 5 голів. Минулий раз підопічні Володимира Шарана розбили "Македония Герче Петров" з рахунком 5:0.

"Олександрія" — "Пюнік" 5:2 (2:1)

"Олександрія": 1 тайм: Юрій Паньків, Антон Шендрік, Каспарс Дубра, Павло Пашаєв, Денис Мірошніченко, Андрій Запорожан (к), Василь Грицук, Максим Куліш, Максим Задерака, Денис Устименко, Денис Безбородько.

2 тайм: Юрій Паньків (Дмитро Рудик, 60’), Валерій Лучкевич, Владислав Бабогло, Олександр Мельник, Максим Третьяков, Євген Протасов, Тейшейра, Дмитро Шастал (Олексій Довгий, 65’), Богдан Мишенко, Артем Сітало, Максим Івахно.

Головний тренер: Володимир Шаран

"Пюнік": Андрія Драгоевіч, Сероб Грігорян, Крісті Марку, Саломон Нірісаріке, Антоніо Станков , Угочукву Іву, Армен Манучарян, Алік Аракелян, Арас Озбіліз, Денис Махмудов.

Головний тренер: Роман Березовський

Голи: Устименко, 11’, Безбородько, 23’, Тейшейра, 47’, Третьяков, 61’ (пен), Сітало, 70’ — Шендрік, 29’ (автогол), Едігарян, 68’

Источник: ФК "Олександрія"