Товариський матч. "Ворскла" - "Політехніка" (Румунія) 1:0

Туреччина, поле готелю Fenerbahçe Topuk Yaylası Resort & Sport Tesisleri Resmi

"Ворскла" - "Політехніка" (Ясси, Румунія) 1:0
Гол:
Челядін 22

"Ворскла" 1 тайм: Ткаченко, Мельничук (Кане, 30), Чеснаков, Мартиненко, Пердута, Петровіч, Кравченко, Челядін, Козиренко, Артур, Коломоєць.

"Ворскла" 2 тайм: Каневцев, Кане (Саків, 60), Гравець на перегляді, Тарадуда, Якубу (Биков, 70), Скляр, Габелок, Шехіч, Ребенок, Білий, Васін.

Початок гри носив характер розвідки. Непогані у перспективі забігання від Артура переривав свої піднятим прапорцем боковий арбітр. Аж раптом "Ворсклі" вдалася чудова атака. Петровіч віддав на Артура, той прострілив у штрафний, де Кравченко зорієнтувався і пропустив м'яч на Челядіна. Артем з його "бойової" лівої поклав футбольний снаряд у нижній кут - 1:0. Мав Артем і ще один шанс, коли Пердута навісив з правого флангу, але трохи йому забракло стрибка, для того, щоб акцентовно пробити головою.

У другому таймі, "ворскляни" контролювали хід зустрічі. У суперників бул лише один момент наприкінці зустрічі. Але це й моментом назвати складно, хіба що в великою натяжкою.