Товариський матч. "Ворскла" – "Железнічар" (Боснія і Герцеговина) 0:2. Знову не забили

2024 07.02 2019   19:34

7 лютого 2019 року. Туреччина. Белек, поле готелю "Регнум". Товариський матч

"Ворскла" - "Железнічар" (Сарєво, Боснія і Герцеговина) 0:2

Голи: Рамовіч 45+3, Османковіч 59

"Ворскла": Шуст, Артур (Кане 55), Даллку (Мартиненко 65), Чеснаков (Чижов 65), Пердута (Сапай 55), Скляр (Петровіч 46), Габелок (Челядін 65), Кобахідзе (Ребенок 46), Едін Шехіч (Саків 65), Мисик (Васін 65), Коломоєць (Карека 46).

"Железнічар": Косевскі, Стефановіч, Асім Зец, Крпіч, Родін, Рамовіч, Хайдареіч, Веселіновіч, Зеріч, Османковіч, Павіч.

Запасні: Фейжіч, Ермін Зец, Станіч, Османовіч, Жіліч, Зубановіч, Дачіч, Богісевіч, Ельдар Шехіч, Клепац, Сіповіч, Муєжіновіч.

Полтавська "Ворскла" на зборі у Туреччині провела свій сьомий контрольний матч. Цього разу "зелено-білі" протистояли представнику чемпіонату Боснії і Герцеговини - "Железнічару".

"Ворскла" не змогла забити ні одного м’яча в ворота клубу з Сараєво, програв з рахунком 0:2. Уже в додатковий час першого тайму в воротах Шуста відзначився Рамовіч, а у другому таймі подвоїв перевагу Османковіч.

Це вже п’ятий матч на зборах, у якому "Ворскла" не забила жодного разу. Наступний свій спаринг підопічні Василя Сачка проведуть 10 лютого проти "Шахтаря" із Караганди.