Товариський матч. "Ворскла" - "Падіде" 0:0. Знову без перемоги

1203 24.01 2019   17:20
Фото - Денис Руденко, FootBoom

24 січня. Товариський матч. 14:00. Туреччина. Поле Emirhan Sports Center

"Ворскла" - "Падіде" (Іран) 0:0

"Ворскла" (1 тайм): Шуст, Артур, Чижов, Кане, Гіоргадзе, Пердута, Скляр, Габелок, Ребенок, Шарпар (к), Карека

"Ворскла" (2 тайм): Ткаченко, Саків, Сапай, Чеснаков, Чижов, Даллку, Мартиненко, Мисик, легіонер на перегляді, Биков, Коломоєць (к)

"Падіде": Фарахані, Насехі (к), Хассеіні, Марадманд, Мансорі, Садегі С., Садегі А., Рікі, Касеміняд, Мехраба.

Сьогодні ворскляни провели свій третій спаринг у рамках першого етапу турецьких навчально-тренувальних зборів. Суперник підопічних Василя Сачка – третя наразі команда чемпіонату Ірану "Падіде" з міста Мешхед.

Не зважаючи на те, що у полтавчан були чудові нагоди, щоб забити, матч так і завершися "сухими" нулями. Чудові нагоди для взяття воріт суперника мали Ребенок, Карека і двічі Шарпар. Також треба відзначити, що у другому таймі на полі з’явився легіонер, який зараз перебуває на перегляді.

Нагадаємо, що "Ворскла" досі не перемагала на зборах в Туреччині. В першому матчі була зафіксована нічия 0:0, а у другому полтавчани програли з рахунком 0:3.