Товариський матч. "Десна" – "Колос" 3:2. Перемога на дорогу до Полтави

2242 04.07 2018   18:14
Официальный сайт "Десны"

"Десна" - "Колос" (Ковалівка) 3:2

Голи: Мостовий, 31, А. Фаворов, 39, Галенков, 75 – Дорошенко, 49 (з пенальті), Зуєвич, 88.

"Десна". 1-й тайм: Литовка, Гітченко, Головко, Д. Фаворов, Мостовий, А. Фаворов, Огиря, Банасевич, Ковпак, Волков, Філіпов; 2-й тайм: Паст, Коберідзе, Сидоренко, Слінкин, Гадрані, Єрмаков, Бовтрук, Старенький, Галенков, Жук, Безбородько.

"Десна" провела черговий спаринг, перемігши "Колос" з Ковалівки – 3:2, інформує прес-служба клубу. Таким чином, "Десна" завершила перший тренувальний збір, що тривав 11 днів.

Повідомляється, що гра проходила в середньому темпі й на полі панувала абсолютна рівновага. Суперники не поспішали атакувати великими силами, віддаючи перевагу контролю м’яча. Та, попри ігровий паритет, "сіверянам" таки вдалося відкрити рахунок. На 31-й хвилині Андрій Мостовий вдало підключився до атаки й точним ударом під поперечину завершив комбінацію партнерів.

Наприкінці тайму рахунок подвоїв Артем Фаворов. Денис Фаворов виконав точний навіс на лінію штрафної, звідки Олександр Філіппов виклав сферу точнісінько під удар молодшому Фаворову. Артему залишалося тільки не схибити.

Після перерви тренер чернігівців, як і в попередніх двох матчах проти "Олімпіка" та "Оболонь-Бровара", повністю змінив склад. І номінальні "дублери" одразу пропустили – з пенальті відзначився Дорошенко. За чотири хвилини Галенков упевнено реалізував вихід сам на сам із голкіпером "Колоса". Гостям ще вдалося забити другий м’яч, але "Десна" перемогла 3:2. Тепер гравці "Десни" отримають два дні відпочинку, після чого команда вирушить на тренувальний збір до Полтави.