Товариський матч. "Ворскла" - "Варда" 0:1. Знову угорці, друга поразка і чергова бійка

1176 10.02 2018   12:05

Товариський матч. "Ворскла" - "Варда" 0:1

"Ворскла": Ткаченко, Луценко, Саків, Гіоргадзе, Сидоренко, Скляр, Глущук, Кадимян, Одарюк, Васін, Шаповал.

Запасні: Каневцев, Даллку, Кулач.

"Варда": Золдаші, Мельник, Варі, Ізінг, Январі, Протіч, Лукас, Ольтеан, Мішіч, Хорват, Іліч.

Запасні: Черепко, Сьор.Ковачреті.

Голи: Лукас, 13

Вилучення: Скляр, 25 – ?, 39

Першим суперником полтавців сьогодні став футбольний клуб "Варда", що представляє другий за силою дивізіон Угорщини. Трохи пізніше "Ворскла" зіграє другий товариський матч проти "Жальгіріса". Зустріч не була насичена подіями. Гол був забитий на 13-й хвилині матчу. Лукас пробив у верхній кут воріт, а воротар "Ворскли" не зумів виручити свою команду.

Угорці грали досить жорстко з перших хвилин матчу. Через це вже на 25-й хвилині видалили Скляра. А через 14 хвилин видалили гравця "Варди".

Весь другий тайм полтавці провели в атаках і навіть мали хороші моменти, щоб зрівняти рахунок, але не змогли їх реалізувати. У підсумку поразка "Ворскли" з рахунком 0:1.