fczirka.com.ua

"Зірка" – "Зірка" U-21 4:0

"Зірка": Паст Євген (Льопка Роман, 41), Ковальов Максим (Кастельс Ортега Марк, 41), Пепе Сесе-Франк (Качараба Тарас, 19), Цюпа Іван (Авер’янов Максим, 41), Фаворов Артем (Панфілов Вячеслав, 41), Оганесян Арман (Дришлюк Кирило, 41), Драченко Максим (к/к) (Тарасюк Олександр, 41), Рассадкін Глєб (Кондраков Данііл, 41), Чичиков Олексій (Прядун Максим, 41), Загальський Ігор (Гедж Арно, 41), Полегенько Павло (Маліновський Назар, 41). Головний тренер: Монарьов Роман.

Голи: Оганесян 4, Любко 46, автогол, Панфілов 57, 80+2, з пенальті.

"Зірка", готуючись до матчу 16-го туру чемпіонату УПЛ з "Динамо" зіграла між контрольний матч з молодіжною командою, повідомив офіційний сайт клубу.

Уже на четвертій хвилині підопічним Романа Монарьова вдалося забити. Глєб Рассадкін на підступах до штрафного майданчика відкотив м’яч п’ятою на Артема Фаворова, котрий виконав класне закидання на Армана Оганесяна (на фото). Вірменський латераль опинився сам на сам з голкіпером Марком Медведєвим і переграв його.

"Зірка" подвоїла свою перевагу. Олександр Тарасюк виконав подачу з лівого флангу, і м’яч у свої ворота зрізав Владислав Любко. На 57-й хвилині забив Панфілов, який чітко замкнув фланговий простріл. В кінці поєдинку 11-метровий реалізував Вячеслав Панфілов, оформивши дубль – 4:0.