Олег Дулуб: "Нам погано даються виїзні матчі"

939 15.04 2017   17:06
Фото - Михаил Козелко, FootBoom

Головний тренер львівських «Карпат» розповів журналістам, що залишився незадоволений діями своїх гравців.

Цей матч був як продовження другого тайму з «Дніпром». Задоволення немає. Будемо рухатися далі. Серія без поразок? Я не рахую серії. Ми рухаємося від матчу до матчу. Не сподобалось відсутність агресії у наших гравців, футбольної агресії - забрати м'яч, почати атаку. Ми могли вже на першій хвилині закінчити гру. В цілому гра нагадувала шахи.

Нам погано даються виїзні матчі, будемо намагатися зрозуміти чому. У другому таймі «Ворскла» за рахунок позиційних атак мала перевагу. Я не задоволений нічиєю", - сказав Дулуб телеканалу «Футбол 2».

Відмітимо, що «Карпати» вже третю виїзну зустріч поспіль грають з рахунком 0:0. Також у нічию, але вже з рахунком 2:2, закінчився і останній домашній матч «левів», який вони зіграли проти «Дніпра».