Товариській матч. "Волинь" - "Марібор" 2:0. Перша перемога у Словенії

Фото - Денис Руденко, Footboom

Товариська зустріч.

«Волинь»: Неділько (Кичак, 46), Адамюк, Горопевшек (Никитюк, 70), Логінов (Сороченко, 89), Шаповал (Бескоровайний, 46), Герасимюк (Гуменюк, 76), Богданов, Мемешев (Романюк, 70, Задерецький, 81), Хомченко (Дудік, 54), Діденко, Довбик (Козьбан, 84)

«Марібор»: Котман, Рахмановіч, Байде, Вілер, Бохар, Шме, Пушавер, Оморега, Огрінек, Брішич, Кусконовіч

«Волинь» провела перший контрольний матч на зборах у Словенії з місцевим клубом «Марібор». Гра відбулася на фоні стартових триразових тренувань луцької команди, яка навіть перед самим поєдинком встигла провести навчальне заняття.

Поєдинок видався доволі цікавим та змістовним і завершився перемогою лучан з рахунком 2:0. На 14-й хвилині Богданов розрізним пасом чітко вивів Мемешева сам на сам з воротарем, який обіграв останнього й відкрив рахунок. Другий гол волиняни забили на 56-й хвилині, коли після флангового пострілу у виконанні Дудіка Довбик замкнув передачу і переправив шкіряного прямо у сітку воріт суперників.