Ігор Пластун: "Шахтар" у перерві трохи розслабився"

919 04.06 2015   18:30
Фото - fcvolyn.net

Захисник львівських «Карпат» Ігор Пластун згадав останній матч сезону, в якому «леви» відібрали очки у «Шахтаря».

«Я в жодному випадку не хочу наші можливості принижувати, адже ми провели дуже бойовий матч, але мені здалося, що «Шахтар» у перерві трохи розслабився. Так, у першому таймі вони забили нам гол, але до цього ми почувалися в обороні доволі комфортно. Словом, нічого особливого наш суперник не створив. І десь відчувалося, що суперник це розуміє, адже у них почалися різного роду непорозуміння. Тому другий гол «Шахтаря» став для нас холодним душем. У перерві ми зрозуміли, що коли не брати до уваги пропущені нами голи, команда загалом непогано виглядала. Так само треба визнати і те, що нам дуже пощастило забити гол одразу після перерви», - цитує захисника офіційний сайт «Карпат».

Нагадаємо, «Карпати» програвали після першого тайму 2:0, але змогли зрівняти рахунок.