1014 19.03 2015   13:36
Фото - kraj.by

Кваліфікація Євро-2016

Україна – Данія – 5:2

Голи: Білоцерківець (5, 9), Д. Сорокін (5), Овсянніков (10, 11) – Лухт (14), Йоргенсен (38)

Попередження: Разуванов - Лухт

Україна: Литвиненко - Білоцерківець, Овсянніков, Бондар, Д. Сорокін - О. Сорокін, Фетько, Разуванов, Валенко, Рогачов, Кордоба, Журба

Данія: Хог - Фальк, М. Х. Ларсен, Д. Йєнсен, Я. Йєнсен - Менгель, Ель-Каз, Йоргенсен, Вейс, М. Йєнсен, М. Ларсен, Кнудсен, Лухт

Збірна України з футзалу вдало стартувала у кваліфікаційному етапі чемпіонату Європи 2016 року в Азербайджані, обігравши у першому матчі змагань команду Данії з рахунком 5:2.

Команді Олександра Косенка вдалося втілити свою перевагу у грі у забиті м’ячі вже у дебюті першого тайму, на 5-й хвилині Микола Білоцерківець став автором першого голу «синьо-жовтих» у кваліфікації. Забитий гол додав впевненості нашим футзалістам, які продовжили натиск на ворота суперників. Через 49 секунд Дмитро Сорокін вдруге змусив Крістоффера Хога капітулювати, а до середини тайму після дубля Дениса Овсяннікова і ще одного влучного удару Миколи Білоцерківця збірна України довела рахунок до розгромного.

Українська збірна продовжувала домінувати на майданчику, але атаки «синьо-жовтих» дещо втратили свою гостроту. Натомість, данські футзалісти спробували відновити своє реноме і до кінця поєдинку зуміли двічі засмутити Дмитра Литвиненка. На 14-й хвилині воротар збірної України виявився безсилим після удару Расмуса Лухта.

У другій 20-хвилинці темп гри значно сповільнився, оскільки українці вже підсвідомо економили сили на наступний матч проти команди Бельгії, а данцям не особливо вдавалося турбувати захисні редути команди Олександра Косенка. Хоча незадовго до кінця гри одна з рідкісних атак суперників завершилася влучним ударом Кевіна Йоргенсена.

Свій наступний матч на відбірковому етапі Євро-2016 із командою Бельгії збірна України проведе19 березня о 16:30 за київським часом.