Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - ФК "Полтава" 2:3

1093 29.06 2013   23:15

Сьогодні, 29 червня, футболісти ПФК «Олександрія» провели свій черговий спаринг. Суперником команди був ФК «Полтава». Першими успіху у грі добились гості. На 27-й хвилині полтавчанам вдалось вивести віч-на-віч нападаючого, який майстерно перекинув м’яч за "комірець" голкіперу – 0:1. Але вже за 7 хвилин після кутового у виконанні олександрійців, один з потенційних новачків опинився першим на добиванні і потужним пострілом із-за меж штрафного майданчика зрівняв рахунок.

У другому таймі у складі олександрійців з’явилось 9 нових виконавців. Полтавчани також виконали більше 6 замін, які і пішли на користь саме гостям. В продовж трьох хвилин ( на 68-й та на 70-й хвилинах) полтавчанам вдалось забити два голи у ворота потенційного новачка олександрійців. На 84-й хвилині Ю.Соломка зумів скоротити розрив у рахунку до мінімуму, але зрівняти рахунок до кінця зустрічі господарям поля так і не вдалося. 3:2 – перемогу святкує ФК «Полтава».

Наступний спаринг ПФК «Олександрія» проведе 2-го липня в Одесі. Суперником команди буде ФК «Чорноморець».