Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - ФК "Уфа" 1:1

1170 28.01 2013   19:37
Фото - sports.ru

Команда української першої ліги ПФК «Олександрія» сьогодні провела товариський матч з ФК «УФА».

Після кількаденного збору вдома «Олександрія» відправила на збір до Туреччини. Першим її суперником в товариських матчах стала восьма команда Футбольної Національної Ліги Росії «УФА», яку очолює Ігор Коливанов.

Товариський матч розпочався без розвідки. Російська команда мала можливість відкривати рахунок вже на старті зустрічі, але Маляров програв дуель голкіперу «Олександрії». Українці відповіли своїм небезпечним моментом: захисник «ФК «УФА» встиг вибити м’яч з лінії власних воріт.

У другому таймі матчу команди почали жвавіше. Спочатку росіяни не використали супершанс: Осадчук пробив мимо. А потім після помилки голкіпера олександрійської команди Рудики Павло Алікін вивів свою команду вперед. Та все ж ПФК «Олександрія» уник поразки. Після передачі Юрія Коломойцева відзначився Сергія Мотуз. Це сталося через кілька хвилин після пропущеного м’яча: підопічні Андрія Купцова проявили характер. Більше забитих м’ячів в звітній зустрічі не було і вона завершилася з рахунком 1:1

ПФК «Олександрія» - ФК «УФА» 1:1 (0:0)

Голи: Мотуз - Алікін

ПФК «Олександрія»: 1-й тайм: Леванідов, Протіч, Лобойко, Басов, Микицей, Бондаренко, Пічкур, Колесниченко, Кіча, Грицук, Шевченко.

2-й тайм: Рудик, Антонов, Шендрик, Назаренко, Запорожан, Гордя, Соломка, Мотуз, Байстрюченко, Коломоєць, Бровченко.

ФК «УФА»: 1-й тайм: Кобозев, Гультяєв, Грачев, Попов, Вільям, Засєєв, Войдель, Маляров, Міхєєв, Сквернюк, Галиш.

На заміни виходили: Василенко, Кірєєв, Смірнов, Алікін, Осадчук, Кацалапов, Дієго, Голубов, Подкоритов.