Контрольний матч. "Нафтовик-Укрнафта" - "Мосс" (Норвегія) 2:0

1470 22.02 2013   19:38
Фото - fcnaftovyk.com.ua

22 лютого команда «Нафтовик-Укрнафта» провела свій другий спаринг в Туреччині. Суперником охтирчани була однойменна команда «Мосс» з Норвегії. Підчас всього матчу йшов дощ, тож показати на що здатні футболісти було тяжко. З рахунком 2:0, впевнену перемогу отримали охтирчани. В матчі відзначилися: на 22-й хвилині Олександр Яровенко та на 63-й хвилині Роман Полтавець.

«Нафтовик-Укрнафта» (1-й тайм): Вокальчук, Зайчук, Євстафієв, Артюх, Вайда, Войцеховський, Світличний, Костишин, Кременчуцький, Яровенко, Радіонов.

«Нафтовик-Укрнафта» (2-й тайм): Чурілов, Євстафієв, Ховбоша, Павелько, Тарасенко, Розуваєв, Кісіль, Єрмак, Саванчук, Полтавець, Левіга.

Свій наступний матч охтирчани проведуть 25-го лютого, з командою «Єнісей» з Красноярська.