Контрольний матч. "Олександрія" - "Медзь" (Польща) 2:0

Фото - myalexandriya.blogspot.com

«Олександрія» - «Медзь» (Польща) 2:0 (0:0)

Голи: Запорожан 66, Грицук, 85.

«Олександрія»: Зарубін, Запорожан (Гордя 80), Назаренко (Басов 46), Лобойко, Протіч (Шендрик 65), Бондаренко (Банада 46), Бровчнеко (Колесниченко 65), Мотуз (Грицук 60), Кіча (Соломка 70), Пічкур (Микицей 46), Коломоєць (Шевченко 46).

ПФК «Олександрія» на турецькому зборі провів черговий свій товариський матч. Суперником була команда «Медзь», яка представляє польську першу лігу (нині перебуває на 5 місці в турнірній таблиці).

У першій половині зустрічі командам не вдалося відкрити рахунок в матчі. Хоча кожна з них мала можливості зробити це. Так, в середині тайму поляки зусиллями Петра Касперівіца мала забивати, але півзахисник зблизька пробив вище воріт олександрійців.

А після перерви команда Андрія Купцова зусиллями Василя Грицука та Андрія Запорожана змогла забити два «сухі» м’ячі. Олександрійська команда святкувала перемогу з рахунком 2:0.