Перша ліга. "Сухий" Кожухар, неймовірний Чеботарьов

559 28.12 2023   15:15
"Карпати"

FootBoom підбиває підсумки осінньої частини сезону 2023-24 у першій лізі.

Список найнадійніших голкіперів очолюють досвідчені Кожухар (24 роки), Чеботарьов (27), Паламарчук (32). Не дивно, бо всі вони представляють лідерів першої ліги - і "Карпати", і "Лівий берег", й "Інгулець" ведуть запеклу боротьбу за підвищення в класі. Отже, можуть похвалитися надійною обороною, а це - запорука того, що й воротарю спокійно.

А Віталій Чеботарьов ще може похвалитися рекордним показником - воротар "лелек" пішов на зимову перерву із "сухою" серією в 651 хвилину! Він вимушено вийшов на заміну в матчі 11-го туру з "Полтавою" (1:2), коли було вилучено колегу Сашка Чернятинського, і відтоді грав безперебійно - провів сім повних поєдинків "на нуль".

Тож з нетерпінням чекаємо на поновлення сезону, щоб стати свідками оновлення воротарського рекорду досвідченого "лелеки".

Найкращі голкіпери першої ліги сезону 2023-24 (осінь)