"Металург" - "Лівий берег" 1:1 (1:1)
"Гірник-Спорт" - "Полтава" 1:3 (1:1)

Акценти туру

Дискваліфікований. І не дискваліфікований

Дивні дива трапляються в українському футболі. Форвард "Інгульця" Артем Сітало отримав пряму червону в матчі 5-го туру з "Маріуполем" (1:1). За те, що ногою в'їхав у гомілкостоп супернику. Так ось один матч у будь-якому випадку гравець пропускав, а скільки ще - ноль, один, два - мав вирішити КДК УАФ.

Та найцікавіше те, що напередодні 7-го туру, в якому петрівці повинні були зустрічатися з "Кременем", Сітало ще числився серед штрафників на сайті ПФЛ. А в день гри - його прізвище звідти зникло. Потім стало відомо, що через рішення КДК.

Тобто, ще вчора гравець був дискваліфікований, а наступного дня - вже ні. Добре, якщо футбольні функціонери будуть такими ж послідовними при вирішенні й інших справ, а не в окремих випадках.

Арифметика туру

9 матчів: +4=2-3, 12-12
Результативність: 24 м'ячі (2.67 гола за гру)

Цифра туру

хвилин тривала "суха" серія "Агробізнеса".

Події туру

- Безпрограшна серія "Інгульця" збільшилася до 20 матчів.
- "Маріуполь" перервав 7-матчеву безвиграшну серію та вперше в сезоні забив два м'ячі.
- Пропускний серіал "Чернігова" вже триває 15 ігор.
- Бузовська "Нива" вперше в сезоні втратила очки на своєму полі.

Відео туру

Чи не найдраматичніший матч туру. "Епіцентр" переграв "Буковину" (2:1), граючи в меншості з 65-ї хвилини.

Фото туру

Птахи грі - не завада / фото ФК "Лівий берег"

Цитата туру

"Сьогодні було видно, хто претендент, але не по грі, а по зітханням та ахам".

Володимир Микитін, головний тренер "Металурга"

Символічна збірна туру

{{widget:symbolic-lineup:497}}

Представники клубів у символічній збірній туру: Левченко ("Хуст"), Назарчук ("Поділля"), Цибульник ("Поділля"), Шершень ("Інгулець"), Дворовенко ("Нива" Б), Горжуй ("Полтава"), Мельниченко ("Маріуполь),  Костенко ("Карпати"), Сітало ("Інгулець"), Гірний ("Епіцентр"), Шаврін ("Вікторія").

Людина туру

Кажуть, під Віталієм Костишиним хитався стілець. А ще подейкують, якби "Поділля" не перемогло б тернопільську "Ниву", то цей матч був би останнім для нього. Але в найскладніший період хмельниччани згуртувалися навколо головного тренера,  продемонстрували характер і впевнено виграли.

Бо у Костишина є КОМАНДА. Є КОЛЕКТИВ. А результат неодмінно прийде. Треба лише терпіння.

Група "А"

БОМБАРДИРИ: Хома ("Прикарпаття"), Паламар ("Нива" Б) - по 4 м'ячі.

Група "Б"

БОМБАРДИРИ: Сітало ("Інгулець") - 5 м'ячів. Сад ("Металург"), Войцеховський ("Лівий берег"), Щербак ("Полтава"), Козак ("Інгулець") - по 4.