"Кремінь" - "Полтава" 0:6 (0:1)

Акценти туру

Чорний день "Кременя", або Труднощі згуртовують

Понеділок - то не лише важкий день. Буває, такий, що хочеться його якнайшвидше забути. Найгірший. Найстрашніший. Чорний - у всіх сенсах.

Для "Кременя" 28 серпня 2023-го - дійсно, жахлива дата. Команда зазнала найбільшої поразки в рідних стінах, поступившись "Полтаві" (0:6). Причому п'ять із шести голів кременчужани пропустили в другому таймі.

Мудрі люди стверджують, що труднощі згуртовують. Гравцям і тренерам зараз тяжко, але своєю сумлінною працею вони мають довести, що невдача в дербі аж ніяк не вплине на командну гру і не виб'є їх із сідла.

Треба рухатись далі. Як би боляче не було.

Арифметика туру

10 матчів: +5=2-3, 19-15
Результативність: 34 м'ячі (3.4 гола за гру)

Цифра туру

матч у першій лізі провів "Гірник-Спорт".

Події туру

- Безпрограшна серія "Інгульця" збільшилася до 18 матчів.
- Форвард "Інгульця" Артем Сітало забиває в четвертому матчі поспіль.
- Пропускний серіал "Чернігова" вже триває 13 ігор.
- Перервалася безпрограшна серія "Епіцентра", що тривала 5 матчів.

Відео туру

7:0 - як "Прикарпаття" знищувало дебютанта.

Фото туру

"Захищаюся, як можу" / фото ФК "Лівий берег"

Цитата туру

"Не можу сказати, що гра на 100 відсотків була програна, вона була програна за 10 хвилин другого тайму".

Роман Локтіонов, головний тренер "Кременя"

Символічна збірна туру

{{widget:symbolic-lineup:493}}

Представники клубів у символічній збірній туру: Попович ("Агробізнес"), Шинкаренко ("Прикарпаття"), Тєрєхов ("Маріуполь"), Чушенко ("Поділля"), Шмигельський ("Полтава"), Гатала ("Нива" Т), Сад ("Металург"), Проців ("Нива" Т), Войцеховський ("Лівий берег"),  Хома ("Прикарпаття"), Сергійчук ("Нива" Б).

Людина туру

Андрій Хома пішов шляхом Сашка Козака. У тому сенсі, що півзахисник "Інгульця" вже встиг оформити хет-трик. Ще в стартовому турі, коли петрівці знищили "Полтаву" (5:0). Козак тричі розписався у воротах "городян" - за 33 хвилини.

Хома допоміг "Прикарпаттю" знищити "Хуст". Три із семи командних голів - його. 59 хвилин пішло у молодого форварда на оформлення хет-трику.

Група "А"

БОМБАРДИРИ: Хома ("Прикарпаття") - 4 м'ячі. Ігор ("Карпати"), Паламар ("Нива" Б) - по 3.

Група "Б"

БОМБАРДИРИ: Козак, Сітало (обидва - "Інгулець"), Войцеховський ("Лівий берег") - по 4 м'ячі.