Товариський матч. "Металіст 1925" – "Металург" (Запоріжжя) 1:2. Контрольний - від Рудики

2619 13.07 2019   19:15
Официальный сайт "Металлиста 1925"

"Металіст 1925" – "Металург" (Запоріжжя) 1:2

Голи: Ямполь 47 - Олійник 28, Рудика 34.

"Металіст 1925": Дьяков, Жук, Поспєлов (к), гравець на перегляді, Кравченко, гравець на перегляді, Савін, Ямполь, Додо (Дехтяренко 46), гравець на перегляді (Романов 46), Єрмоленко (Давидов 46).

"Металург": Левченко (гравець на перегляді 65), Дьяченко (к) (Синицький 88), Рудика (гравець на перегляді 90+1), гравець на перегляді (гравець на перегляді 89), гравець на перегляді (гравець на перегляді 56), Разуваєв (гравець на перегляді 70), Ковальчук (гравець на перегляді 68), Сачко (Лихобабенко 46), Олійник (гравець на перегляді 62), Петров (гравець на перегляді 62), гравець на перегляді (Сидоров 65).

"Металіст 1925" сьогодні, 13 липня, поступився в контрольному матчі запорізькому "Металургу". Спаринг відбувся на тренувальній базі харків’ян, інформує прес-служба клубу.

Рахунок відкрив Дмитро Олійник, який на 28-й хвилині ударом через себе переправив м’яч у ворота господарів поля. На 34-й Рудика точно завершив подачу зі штрафного, збільшивши перевагу гостей. На 47-й хвилині Ямполь добив м'яча в рамку суперника після того, як голкіпер "Металурга" парирував перший удар. В результаті - 1:2.