Товариський матч. "Арсенал-Київ" – "Черкаський Дніпро" 4:0

1546 27.06 2017   20:07
cherkassy-sport.com

У вівторок, 27-го червня відбувся твариський матч між ФК "Арсенал-Київ" та "Черкаським Дніпром". Як повідомляє офіційний сайт черкаського клубу, гра тривала три тайми по 30 хвилин і завершилася з рахунком 4:0 на користь "Арсенала".

Відзнається, що рахунок міг би бути дещо іншим, адже за попередньою домовленістю сторін у звітній грі вилучені з поля гравці, мали право бути замінені. Відтак на кількісний склад господарів поля не вплинули дві червоні картки. Зокрема за фол останньої надії проти Віталія Бойка, який мав шанс реалізувати вихід один в один.

"Арсенал-Київ" – "Черкаський Дніпро" 4:0
Голи: 35, 61, 86, 90+4 хв.

"Черкаський Дніпро": О.Будюк, О.Тарасенко, І.Никитенко, Д.Шведенко, А.Сторчоус, Р.Гончаренко, О.Передерій, А.Крамар, В.Бойко, Л.Кошадзе, Р.Качур

Виходили на заміну: Є.Панченко, Д.Шурубура, В.Чорний, В.Тенжицький, А.Липовий, В.Білоус, В.Орел.