Контрольний матч. "Говерла" (U-21) – "Волинь" (U-21) 1:1

Стадіон ГСК «Камелот» с. Кам’яниця

Товариський матч «Говерла» (Ужгород) U-21 – «Волинь» (Луцьк) U-21 – 1:1

У складі «Говерли» гол забив Павло Гребенюк 24 хв.

«Говерла»: Яшков (Ізай 46) – Смокоровський (Сідельник 46), Плосконос, Ількович, Данюк – Вагін (Годований 75), Ряшко (Староста 60), Гребенюк (Добровольський 70), Ботвинник (Поп 46), Гагун – Курта (Чедрик 46).

Спарингом з молодіжним складом луцької «Волині», яка проводить навчально-тренувальний збір на базі готельно-спортивного комплексу «Камелот», вирішив заповнити паузу в чемпіонаті тренерський штаб молодіжного складу нашої «Говерли» U-21.

Ужгородці на правах господарів одразу ж заволоділи ініціативою, яка на 24 хвилині, завдяки удару Павла Гребенюка втілилася і в результативну перевагу. В другому таймі гості зуміли зрівняти результат двобою. Під час однієї з атак, після виконання удару гравцем «Волині» м’яч влучив в руку захисника у власному штрафному майданчику. Арбітр призначив пенальті, завдяки якому рахунок у матчі став 1:1. Матч з таким результатом і завершився.