Контрольний матч. "Кривбас" (мол.) - "Нива" (Тернопіль) 1:1

"Кривбас" (мол.) - "Нива" (Тернопіль) 1:1

Голи: Стретович 75 (з пен.) - ? 89.

«Кривбас»: Горовой (Чигрин, 84), Петриченко, Лозвір, Лещенко, Ткачов, Тищенко (Філімонов, 88), Клушин, Данилюк, Чорний (Ольховський, 46), Гошкович (Стретович, 27), Яворський.

«Нива»: Новак - Лівіцький, Плішка, Білий, Мдінарадзе - Басараб, Маткевич, Януш, Стоцький - Лакуста, нападник на перегляді.

На заміну в другому таймі виходили: Мазур, Кікоть, Швець, Лазорик, Яневич та два півзахисники, які перебувають у «Ниві» на перегляді.

23 лютого молодіжна команда «Кривбасу» провела останній контрольний поєдинок на «кримському» зборі.

Суперником кривбасівців став представник другої ліги - тернопільська «Нива». Матч завершився внічию – 1:1, й обидва м’ячі були забиті наприкінці матчу.

На 75-й хвилині Тарас Стретович увійшов до штрафного майданчика суперника, але завдати удару по воротах йому завадили захисники «Ниви», порушивши правила проти кривбасівця. Сам Стретович й реалізував пенальті – 1:0.

«Нива» зрівняла рахунок на останніх хвилинах гри, використавши одну з нечисленних помилок оборони молодіжної команди «Кривбасу» - 1:1.

Після гри «Кривбас» вирушив до Кривого Рогу.