Молодіжний склад "Волині" зіграв два спаринги

1399 07.02 2013   16:38
Фото - fcvolyn.net

Сьогодні гравці молодіжного складу «Волині» розпочали програму спарингів під час другого навчально-тренувального збору в Ужгороді. «Волиняни» традиційно відіграли два матчі за день різними складами на штучному полі бази «Камелот». Спочатку підопічні Анатолія Пісковця протистояли команді ФК «Севлюш» (Виноградов), а о 13.00 зіграли із дублем ужгородської «Говерли».

Із командою з Виноградова, яка виступає у чемпіонаті Закарпатської області, лучани розібралися без проблем – 3:0. Приємно, що всі три голи було забито після награваних на тренуваннях багатоходівок, розрізних пасів та діагоналей. Відзначилися Коблюк, Малецький та Гребенюк.

Склад «Волині-М»: Воробей - Мельничук, Ярмолюк, Никитюк, Заторський – Малецький – Максимук, Коблюк, Ігнатьєв (Стрижеус, 46) – Гребенюк.

Із дублем «Говерли» «волиняни» зіграли на першому зборі і перемогли 2:0. Цього разу перемогу і з таким самим рахунком святкували господарі. Хоч по першому таймі важко було передбачити поразку «волинян», адже вони мали щонайменше чотири стовідсоткових моменти, пробиваючи по воротах суперника із вигідних позицій. А от на другий тайм тренери «Говерли-М» випустили свіжих гравців, протистояти яким було важче. І після тактичних помилок ужгородці таки двічі вразили володіння Ширая – 0:2.

Склад «Волині-М»: Ширай – Карасюк, Циркуненко, Малик, Луценко – Коломієць – Булига, Подригуля, Жук, Хоменко (Мучак, 46) – Шаповал.

10 лютого на дубль «Волині» чекають матчі спочатку із ФК "Середнє" (11.00), а потім із ФК "Свалява" (13.00). Закінчиться збір спарингами 13 лютого - із ФК "Моршин" (13.00) та однією з угорських команд (11.00).

Источник: ФК "Волынь"