Молодіжна першість. "Арсенал" – "Кривбас" 4:0

982 04.05 2013   00:18
Фото - Влад Степаненко, FootBoom.com

Невдало для «Кривбасу» завершився поєдинок 27 туру першості молодіжних команд, який наша команда грала на виїзді проти столичного «Арсеналу».

Кривбасівці через всім відомі негаразди виїхали на матч в день проведення гри. Ранній виїзд («Кривбас» відправився до Києва о 6-й ранку), довгий шлях, жарка погода не могли не позначитись на грі криворізької «молодіжки».Хоча стартові хвилини матчу пройшли за переваги саме «Кривбасу».

Ближче до середини тайму господарі вирівняли гру й стали частіше турбувати оборону нашої команди. Й на 37-й хвилині одна з атак «Арсеналу» завершилась взяттям воріт – Леван Гулордава скористався помилкою оборони «Кривбасу» - 0:1.

А коли команди вже готувались йти на перерву «Кривбас» пропустив вдруге – м’яч на рахунку Гліба Бухала.

Другий тайм пройшов вже за переваги киїівського «Арсеналу». Більш свіжіші столичні футболісти ще два рази «розписувались» у воротах криворіжців, довівши загальний рахунок до великого – голи Гулордави та Володимира Шваба в середині другого тайму зняли всі питання щодо переможця цього матчу. 4:0 на користь «Арсеналу».

«Арсенал»: Копаліані, Мостовий (Кушніренко, 71), Панченко, Чорномаз, Притиковський, Вечурко-к (Бондаренко, 77), Бухал, Бровко (Шваб, 61), Чередниченко (Михайліченко, 83), Фабунмі, Гулордава (Дорошенко, 71).

«Кривбас»: Антоненко (Горовой, 46), Лещенко-к, Петриченко (Гончаренко, 61), Бовтуненко, Єлсуков, Тищенко, Клушин, Данилюк, Максимов (Стретович, 46), Михайловський (Арвеладзе, 32), Ольховський (Яворський, 46)