Пляжний футбол. Кубок Персії. Україна - Азербайджан 4:3. Треті

4951 29.01 2018   18:06
Фото - beachsoccer.org.ua

Збірна України з пляжного футболу у третьому, завершальному турі зимового турніру Persian Cup 2018 здобула перемогу над командою Азербайджану — 4:3, інформує офіційний сайт ФФУ. Підопічні Євгена Варениці розпочали поєдинок не надто вдало і першими пропустили м’яч. Однак українці зуміли зібратися і не лише відновили рівновагу, а й забили три м’ячі поспіль. Відзначилися Максим Войток та двічі — Олег Зборовський — 3:1.

Таким рахунок залишався аж до останніх п’яти хвилин зустрічі. Наша команда вже повірила у свою перемогу, однак, вочевидь, зарано. Азербайджанці протягом двох хвилин двічі розписалися у воротах Сидоренка — 3:3. Втім, синьо-жовті все ж вирвали перемогу. На останній хвилині поєдинку Максим Войток ударом головою приніс перемогу Україні — 4:3.

Таким чином, наша команда завершила виступ на Кубку Персії-2018 на третьому місці з трьома очками в активі. Останню сходинку турнірної таблиці посів Азербайджан.

А переможцем Persian Cup вдруге поспіль стали господарі турніру. У вирішальному поєдинку за перше місце збірна Ірану перемогла команду Іспанії — 4:2.

Відзначимо, що наш форвард Олег Зборовський, а також іспанець Льоренц та іранець Ахмадзаде стали найкращими бомбардирами турніру. На рахунку ударної трійці - по 5 забитих м’ячів.