"Славутич": в дорогу - дві розгромні перемоги

1377 17.03 2014   23:59
Фото - fcslavutich.ck.ua

«Славутич» Черкаси – ФК «Мюнсталін» Швейцарія 13:2 (3:1)

Голи: Захаревич 32, 71, 78, Лобов 34, 35, 62, 88, Колос 48, Сторчоус 50, Ушаков 55, 60, 63, 79 – ? 19, ? 57.

«Славутич»: Швець (Лєнчінков 46), Обревко, Полуницький, Лівіцький, Синьогуб, Кошелюк, Колос, Лобов, Захаревич, Сторчоус (Ушаков 53), Дацюк.

«Славутич» Черкаси – «Ос Тюрн» Тюрн Норвегія 4:1 (2:1)

Голи: Фаворов 5, Шопін 34, 47, Фабунмі 65 – ? 3.

«Славутич»: Мирний, Худченко, Тарасенко, Музика, Фабунмі, Мироненко, Фаворов, Чеботарьов, Гонщик, Шопін (Сторчоус 80), Батальський (Ушаков 70).

Черкаський «Славутич» провів два заключних спаринги кіпрського навчально-тренувального збору.

Обидва контрольні матчі пройшли за схожим сценарієм. Черкащани першими отримували гол у власні ворота внаслідок недолугих помилок захисників. Славутчани, розтранжиривши велику кількість гольових моментів у першому таймі, після перерви громили свого опонента.

На відміну від напівпрофесіонального клубу зі Швейцарії, норвежці виявилися доволі бойовим і злагодженим колективом.

До п’ятої хвилини суперники обмінялися голами. Необачна передача Романа Худченка голкіперу вартувала славутчанам пропущеного голу. Проте біля протилежних воріт вже наступний розіграш кутового відновив рівновагу в рахунку. Після подачі Володимира Шопіна від прапорця та удару головою Олега Тарасенка на підборі результативно зіграв Денис Фаворов.

На 34-ій хвилині підключення до атаки Олавале Фабунмі дало нагоду Шопіну вразити ворота норвежців – 2:1.

Відразу після перерви Олександр Музика дальньою передачею вивів все того ж Шопіна на побачення з голкіпером «Ос Тюрн» – Володимир вдячно скористався нагодою оформити дубль у спарингу.

У середині другого тайму удар Фабунмі з лінії карного майданчика застав зненацька голкіпера супротивника. На заключних хвилинах поєдинку міг довершити розгром Олександр Музика.

Завтра, 18 березня, о 18 годині делегація черкаського «Славутича» приземлиться в аеропорту «Бориспіль».