Друга ліга. "Енергія" (Н) - "Славутич" 1:2. Впевнена перемога гостей

Друга ліга. 17-й тур. 14.10.2013. Первомайськ. Стадіон «Центральний». 250 глядачів.

«Енергія» (Миколаїв) – «Славутич» (Черкаси) 1:2 (0:1)

Голи: Тропін 51 (пен.) – Дацюк 33, 68 (пен.)

«Енергія»: Шилов, Бартальов, Васильєв (Рябцев 69), Велієв, Гостєв, Гранковський, Гребинський, Олійник (Маркітан 86), Тропін, Худобяк (Костюк 75), Шиманець.

Тренер: Вячеслав Мазараті.

«Славутич»: Швець, Крещик, Музика, Лівіцький, Обревко (Худченко 81), Ємельянов (Шимко 46), Мироненко (Шишкін 87), Чеботарьов (Лобов 71), Захаревич, Дацюк, Ушаков (Галушкін 86).

Тренер: Ігор Петров.

Попередження: Гребинський 13 – Захаревич 79.

У Первомайську перманентний тиск черкащан на ворота суперника приніс свій результат на 33-ій хвилині поєдинку. Роман Дацюк, уміло поклавши корпус, замкнув фланговий навіс Романа Мироненка – шкіряна сфера впритирку зі стійкою прослизнула до сітки воріт «Енергії».

Мали нагоду славутчани подвоїти рахунок перед самим свистком на перерву. Мироненко з Чеботарьовим розіграли кутовий, і після навісу Сергія Євген Ушаков ударом головою влучив у поперечку воріт миколаївців.

У першій половині гри господарі поля запам’яталися лише невдалими спробами Владислава Тропіна вразити ворота Ярослава Швеця.

Після перерви черкащани несподівано для себе втрапили у халепу: Олександр Обревко в карному майданчику, промахнувшись, замість м’яча поцілив у ногу капітана «Енергії» Сергія Гранковського. Владислав Тропін реалізував пенальті – Ярослав Швець вгадав напрямок польоту м'яча, проте не зміг відбити ціленаправлений удар під стійку. Зрівнявши рахунок, господарі перехопили ініціативу, і ось уже після пострілу Артема Шиманця з лінії карного майданчика Швець у неймовірному стрибку парирує удар.

До честі приїжджої команди, підопічні Ігоря Петрова, витримавши удар долі, взяли важелі гри під свій контроль. На 60-ій хвилині навіс Олександра Обревка в район 11-метрової позначки ударом головою повинен був замикати Роман Дацюк. В середині другої 45-хвилинки захисник миколаївців Антон Бартальов у власному карному майданчику завалив Євгена Ушакова. Покарання з «точки» чітко реалізував нападник черкащан Дацюк – 1:2.

Наприкінці поєдинку гарні нагоди добити деморалізованого суперника втратили Ярослав Захаревич та все той же Дацюк. До речі, відтепер Роман Дацюк та Михайло Сергійчук є кращими бомбардирами в офіційних матчах черкаського «Славутича»: на рахунку обох форвардів по 17 результативних ударів.

Найближчої суботи, 19 жовтня, «Славутич» в рідних стінах проведе один з ключових поєдинків першого кола. У гості до міста над Дніпром завітає криворізький «Гірник». Початок поєдинку о 16 год.