Контрольний матч. "Славутич" (Черкаси) – "Горняк" (Росія) 2:3

«Славутич» Черкаси – «Горняк» Учали, Росія 2:3 (2:2)

м.Белек, Туреччина. Початок о 17.30.

«Славутич»: В.Юрчук (Т.Чоларія, 46), Д.Момотенко (О.Лобов, 46), Є.Тарасенко, В.Полянський, М.Лисоконь (І.Шишкін, 46), С.Передистий (О.Тарасенко, 46), Р.Мироненко (О.Колос, 55), С.Таран (С.Рева, 46), С.Чеботарьов (Б.Поляхов, 46), М.Сергійчук (С.Белмохтар, 46), Р.Дацюк (С.Савченко, 46).

Голи: С.Чеботарьов (2), Р.Дацюк (12) – (29), (36), (86).

Черкаський «Славутич» провів свій перший спаринг навчально-тренувального збору у Туреччині проти представника другого дивізіону Росії – «Горняка» Учали.

Здобувши вже на 12-ій хвилині перевагу у два м’ячі, славутчани не змогли втримати своєї переваги – пропустивши третій гол у власні ворота перед фінальним свистком. Два швидких голи Сергія Чеботарьова та Романа Дацюка перекреслили помилки захисту черкащан, а за п’ять хвилин до завершення гри вдача посміхнулася росіянам – їм вдалося вирвати вольову перемогу з рахунком 3:2.

Пучков С.В., головний тренер «Славутича»:

Ми провели гарний спаринг. Я побачив у своїх підопічних непоборне бажання грати на перемогу. Команда на стадії формування, а на цьому шляху не можливо рухатися без помилок. Так в першому таймі сьогоднішнього матчу хлопці припустилися двох тактичних помилок – і, як наслідок, отримали два м’ячі, а росіяни стовідсотково скористалися своїми нагодами: два удари у площину воріт – два голи.

Свій наступний матч черкаський «Славутич» проведе 15 березня у Белеку. Спаринг-партнером стане представник першої ліги Казахстану – «Кизилжар» Петропавловськ.