Контрольний матч. "Оболонь-Бровар" - "Арсенал-Київщина" 0:1

1138 04.02 2014   11:29
Фото - fcbrovar.obolon.ua

На стадіоні “Зірка-Оболонь”, у надзвичайно морозний, зимовий день, в товариському матчі зійшлися оболонці та білоцерківський “Арсенал-Київщина”. Назвати зустріч повноцінною, класичною дуеллю важко, оскільки регламент зустрічі був дещо видозмінений — команди зіграли три тайма по тридцять хвилин. Та й взагалі, поєдинок носив, швидше, експериментальний характер, аби втягнутися в ігровий ритм після довготривалої відпустки та продивитися потенційних новачків. В усіх трьох таймах “Оболонь-Бровар” зіграла різними складами — можливість проявити себе тренерський штаб киян надав усім — від виконавців з дублю, до футболістів, які приїхали на перегляд. У підсумку ми побачили багато боротьби, але мало голів. На жаль, переможцями екзотичного матчу вийшли саме гості — у другому таймі білоцерківці забили єдиний мяч у зустрічі. Натомість господарі поля не реалізували пенальті у відповідь. Більше голів ми у матчі не побачили — поєдинок завершився з рахунком 0-1 на користь гостей. Однак робити завчасних висновків не варто. Тренерський штаб оболонців досконало знає свою справу і, без сумніву, зробив корисні висновки та необхідні нотатки від суботньої дуелі на майбутнє.