Мар’ян Швед: в "Севільї" забороняють ходити без носків та в тапочках

2820 25.09 2016   23:35

Півзахисник молодіжної збірної України та іспанської «Севільї» Мар’ян Швед дав ексклюзивне інтерв’ю програмі «Великий Футбол».

- Коли «Севілья» грає проти «Бетіса», то автобус можуть закидати камінням. Кричать, стукають по автобусу, б’ють його! Я одного разу бачив це на власні очі, - розповів Швед.

- Штрафи? Запізнився на хвилину на тренування – штраф. Без носків ходити не можна. В тапочках також не можна – штраф. Кросівки, носки - такий дрес-код. Сума штрафу від 100 євро.

Коли не розумів мову, було складно. Не розумів тренера, що він від мене хоче. Зараз вже більш-менш розумію іспанську. У спілкуванні стало легше.

У дублі «Севільї» мені важче тренуватись, ніж в команді U-19. Тут гравці намагаються доказати тренеру. Ми тренуємось без щитків, в ноги так стрибають – всі сині. Від нас вимагають відразу вступати у відбір. Є вправа, коли граємо одинадцять проти нуль. Хвилин сорок можемо грати. Це взагалі брєд для мене. Ті ж аути можемо кидати по 10 разів.

Люблю грати в настільний теніс. Але до Коноплянки мені далеко. Він грає як професіонал, - зазначив Мар’ян.

Популярные новости