Рубен Бараха: "Яремчук виконав хорошу роботу"

468 06.12 2023   10:50
Getty Images

Головний тренер "Валенсії" Рубен Бараха прокоментував матч 1/32 фіналу Кубка Іспанії з "Аросою" (1:0).

"Головне, що ми пройшли далі. Перший тайм ми провели краще з точки зору простору. Роман [Яремчук] виконав хорошу роботу з рухом. Ми говорили про це в перерві.

У другому таймі ми втратили м'яч. Хауме діяв на хорошому рівні й тримав нас у грі. Справа не в розслабленості, вплинуло і поле. Ми не дуже добре провели другий тайм і не забили гол, щоб зробити рахунок 0:2, який також зберіг би життя матчу.

Усім потрібні хвилини, і Кубок дає таку можливість. Роман забив гол. Для нього це добре. У Каноса були хвилини, у Амальї та Дьяхабі теж. Хесус Васкес, який довгий час не грав, провів весь матч. Альберто також повернувся, і ми повинні отримати з цього позитивні моменти. Травм не було, а гра допомогла нам отримати хвилини і повернути гравців у стрій", – цитує Бараху пресслужба "кажанів".

Нагадаємо, орендований у "Брюгге" нападник "Валенсії" Роман Яремчук забив переможний гол у матчі "Аросою", який став для нього дебютним у складі "кажанів".

Читай також: Рубен Бараха: "Очікуємо найкращої версії Яремчука"