Юнацька ліга УЄФА. "Рух" (U-19) - "Сараєво" (U-19) 1:1

"Рух" (U-19) - "Сараєво" (U-19) 1:1

Голи: Кітела 66, з пенальті - Нуркович 23.

Вилучений: Кітела (90+4, "Р").

"Рух" (U-19): Бакус, Кітела, Турко, Холод, Поповський, Бойко, Пастух, Денисов (Штокал, 88), Касарда (Шайда, 67), Панченко (Музичук, 82), Квас.

"Рух" (U-19) у розіграші Юнацької ліги УЄФА в рамках першого раунду Шляху чемпіонів країн приймав боснійський "Сараєво". Матч відбувся в польському місті Стальова Воля і завершився внічию - 1:1. Юнаки "Руху" пропустили гол в першому таймі, але після перерви відігрався завдяки точному удару Андрія Кітели з пенальті.

Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться в Сараєві 25 жовтня. У разі успіху на цій стадії в другому раунді львів’яни протистоятимуть переможцю протистояння "Фамалікао" (Португалія) — "Мідтьюлланн" (Данія).

Читай також: Юнацька ліга УЄФА. "Антверпен" (U-19) - "Шахтар" (U-19) 1:2. Відеоогляд матчу