Футзал. Євро-2022. Україна - Казахстан 5:3. У півфіналі вперше за 17 років!

434 31.01 2022   22:49
Фото - Getty Images

Євро-2022. Футзал. Чвертьфінал
Казахстан – Україна 3:5
Голи: Дуглас 34, Оразов 38, Оразов 40 - Шотурма 15 (пен.), Корсун 25, Зварич 30, Разуванов 39, Лебідь 39
Казахстан: Ігіта, Дуглас, Кнауб, Оразов, Турсагулов.
Запасні: Атантаєв, Карагулов, Токаєв, Акбаліков, Валіуллін, Єсенаманов, Сагиндиков.
Україна: Ципун, Зварич, Корсун, Чернявський, Шотурма.
Запасні: Савенко, Абакшин, Журба, Лебідь, Педяш, Радевич, Разуванов, Сірий.
Попередження: Турсагулов 23

Збірна України з футзалу стала півфіналістом Євро-2022. У напруженному чвертфінальному матчі наша команда здобула перемогу над командою Казахстану з рахунком 5:3.

Вже на 15-й хвилині Шотурма реалізував пенальті, переравші голкіпера казахстанців Ігіту. А вже в другому таймі з інтервалом у 5 хвилин забивали Корсун та Зварич. Потім українці дещо стали панікувати, намагаючись зберегти рахунок, через що казахська команда зусиллями Дугласа та Оразова скоротили рахунок до мінімуму. Але за декілька хвилин Разуванов та Лебідь відзначилися по голу і встановили остаточний рахунок гри 5:3 на користь українців.

Таким чином, Україна вперше за 17 років проходить у півфінал ЧЄ з футзалу. Суперник нашої команди визначиться завтра, коли зіграють збірні Росії та Грузії.