Василь Кобін: "Якщо "Зорі" вдасться забити швидкий гол в другому таймі, то є надія на порятунок гри"

530 09.11 2023   23:16
"Минай"

Ексгравець збірної України Василь Кобін прокоментував підсумок першого тайму матчу "Зорі" проти "Маккабі" Тель-Авів в груповому раунді Ліги конференцій. На перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь "Маккабі".

"Наша команда, на жаль, поступається 0:3, вона отримала дуже важкий удар. Рахунок за грою, "Маккабі" в усіх моментах скористався помилками наших захисників. Бракує нашим хлопцям агресії на своїй половині поля. Коли нам щось вдається, то гра виходить рівна, на жаль, не змогли реалізувати свої моменти.

Потрібно налагодити гру в обороні, не потрібно після першого тайму опускати руки, головному тренерові у роздягальні налаштувати хлопців на максимальну боротьбу. А якщо вдасться нам забити швидкий гол в другому таймі, то маємо надію, що поєдинок можна врятувати", - цитує Кобіна канал УПЛ ТБ.