Валерій Бондар: "У понеділок подивимося, на що ми здатні"

468 18.11 2023   15:31
Денис Руденко, Footboom

Захисник збірної України та "Шахтаря" Валерій Бондар в коментарі Youtube-каналу УАФ розповів про підготовку до матчу кваліфікації Євро-2024 з Італією, який відбудеться 20 листопада.

– Випав сніг, і вже холодно. Замерзають ноги, але ми вже звикаємо до цього. Трошки важко, тому що поле важке, але нормально. Треба згадати напрацювання, які ми маємо, і вже насамперед готуватися до матчу з Італією. Дуже багато треба показати, подивитись і зрозуміти, як ми будемо діяти. Саме тут ми сьогодні працювали над цими моментами. Думаю, тренерський штаб нам довів усі ті моменти, які вони хочуть від нас бачити.

У мене дуже позитивні емоції, дуже хороший тренерський штаб. Звісно, це велика гордість, коли ти приїжджаєш до національної збірної і коли ти маєш право представляти нашу країну. Це дуже велика відповідальність для мене, я дуже радий перебувати тут. У понеділок подивимося, на що ми здатні. Дуже хочемо потрапити туди, де ми мріємо бути, – зазначив Валерій Бондар.

 

Читай також: Віктор Циганков: "Стережись, Італія, ми хочемо порадувати наших людей"
Популярные новости