Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Товариський матч. "Нива" (Тернопіль) - "Нива" (Теребовля) 3:0

Изменить размер a+ a-
465
0

1 березня у Синькові (Заліщицький район) відбувся спаринг тернопільської та теребовлянської "Нив". Перемогу святкувала друголігова тернопільська "Нива" - 3:0.

Рахунок у матчі відкрили тернополяни. У компенсований до основного часу першого тайму їм вдалася швидка контратака, яку розпочав воротар, а завершив Ігор Гатала точним ударом у нижній кут воріт (1:0). У середині другого тайму Андрій Сухецький у штрафному майданчику порушив правила на Гаталі . Пенальті, пробивши воротаря теребовлянців, який вгадав напрямок польоту мяча, забив тернополянин Олександр Дугієнко (2:0). І на самому кінці матчу вихід один у один, ударом у ближній кут воріт, реалізував Олексій Литовченко (3:0).

Чемпіон Тернопільської області у першій лізі теребовлянська "Нива" у звітному матчі виступала в такому складі: Жигалюк – Данилюк, Макогон, Ковалик (Бодак, 65), Ю. Никеруй (Сухецький, 46) – В. Сороцький (І. Сороцький, 65), О. Никеруй, півзахисник на перегляді, Полянчук (Луцик, 55), Шелія (Штанкевич, 46) – нападник на перегляді (Дзядикевич, 20).