Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Чемпіонат Полтавської області. 8-й тур. Сенсація у Градизьку

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
2218
5

У вищій лізі обласного чемпіонату зіграно матчі 8 туру, в яких забито 21 м’яч. Не обійшлося без сенсаційного результату – віце-чемпіон Полтавщини-2012 градизький Темп не зумів здолати аутсайдера змагань.

Градизький Темп вдома приймав команду Колос із Дмитрівки Кременчуцького району. Як повідомив начальник команди Анатолій Базавлук, його колектив за складом виконавців не заслуговує на передостаннє місце у турнірній таблиці і чекав позитивного результату у будь-якому матчі обласної першості. І він настав – дмитрівчани у Градизьку дали справжній бій іменитому супернику. Навіть, могли і перемогти господарів – зі штрафного на 45 хвилині Сергій Чефонов влучив у поперечину воріт господарів. А що ж господарі? Зі слів очільника ФК Темп Олександра Лободи, його підопічні могли неодноразово відзначитися забитими голами – особливо не щастило юному нападнику Валентину Шевченку і досвідченому Сергію Зав’ялову. У підсумку – нічия 0:0. Юнаки: 3:0.

У Гадячі місцевий Псел-Райз приймав ФК Глобине і поступився ― 1:2. Хоча господарі спочатку і перемагали глобинський футболістів – вже на 6-й хвилині гол забив Сергій Кузуб. Але зусиллями Максима Кульки і Антона Оганесова гості зуміли вирвати перемогу.

Нове Життя удома розгромило з рахунком 6:0 юнаків з команди Кремінь-КМФФ. У переможців тричі голами відзначився Олександр Диндіков і по одному голу провели Олександр Мелащенко, Микита Рибак і Антон Ткаченко.

У Копилах під Полтавою на чудовому штучному газоні ФК Полтава, СК Полтава приймав одного з лідерів змагань Олімпію (Савинці). Гра була багата на голи – 3:2 на користь підопічних тренера Володимира Гришка. У переможців забивали Юрій Богиня (двічі) і Олександр Осипенко.

Результат ще одного протистояння: Динамо (Решетилівка) – Фламінго (Комсомольськ) - 1:6.

У ході блискавичної атаки Олександр Гребенюк на 3-ій хвилині забиває гол у ворота динамівців. Пресинг продовжується і на 6-ій хвилині изза грубої гри, суддя приймає сумнівне рішення про 11-метровому ударі в бік воріт Василя Начовного. Зрівняли, 1:1. Футболісти з Решетилівки показали що і вони можуть грубо грати, пенальті у ворота "Динамо". Олексій Сокира, якому випало пробити "точку", не упустив таку можливість і забив свій перший гол у цьому матчі у ворота супротивника. Комсомольчани тиснуть по всіх флангах, атакують, прессингують, показують грамотну гру та Олександр Гребенюк забиває свій другий гол в цій грі. Рахунок після першого тайму - 3:1.

Другий тайм став не менш цікавим, насичений футбол порадував численних уболівальників, рясніючи гострими атаками, різкими контратаками і дуже цікавою грою. Олексій Сокира зробив хет-трик, добивши у ворота ворога ще 2 голи, один з пенальті другий з гри. Антон Кухта поставив жирну крапку в цьому матчі, забивши 6 гол команди "Фламінго" у ворота "Динамо".

"Грали у футбол так як потрібно, по думки. Відмінно працювали фланги. Хотів би виділити оборону і атаку Михайла Кир'янова.
Були кадрові проблеми пов'язані з травмою Олексія Ротаня і Дениса Дяченка, але на етміх позиціях чудово зіграли Олексій Сокира та Олексій Башаков. Андрій Кондрашов вийшовши на поле з травмою як завжди відзначився своїми бійцівськими якостями. "- Прокоментував гру головний тренер ФК" Фламінго "В'ячеслав Наливайко. (звіт - fcflamingo.com.ua )