Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Кубок Київської області. "Авангард" та "Джуніорс-СБ" вийшли у фінал

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
1646
0

Визначилися фіналісти Кубка Київщини. Цього року престижний трофей розіграють "Авангард" (Бзів) та "Джуніорс-СБ" (Києво-Святошинський район).

Підопічні Сергія Карпенка у півфіналі спокійно розібралися з "Межигір’ям" (Нові Петрівці) – 4:1. Дублем у складі переможців відзначилися Балацький та новачок команди Головатенко.

Інший матч 1/2 фіналу виявися значно напруженішим та інтригуючим. "Джуніорс-СБ" (Києво-Святошинський район) та "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) порадували глядачів результативним футболом. Особливо ефективно зіграв зірковий нападник "соколів" Еммануель Окодува. В активі колишнього гравця "Динамо" та "Шахтаря" дубль та результативна передача. Але навіть цього забракло, щоб здолати суперника, у якого знайшлися свої герої. Зокрема, це Іван Кривошеєнко та Олександр Скороход. Віце-чемпіон Європи серед молодіжних збірних у середині першого тайму з центра поля віддав класну передачу на партнера, що у підсумку призвело до пенальті у ворота суперника. Потім відзначився результативною передачею на Костяного, а у другому таймі взяв участь у третьому взятті воріт суперника. Скороход, своєю чергою, заробив згадуваний вище пенальті, а на 70-й хвилині провів переможний гол.

Фінал Кубка Київщини відбудеться 24 серпня у Макарові (початок - 16:00).